
Dobre wiadomości dla Maurizio Sarriego, trenera Lazio, przed finałem Pucharu Włoch z Interem. Mattia Zaccagni wrócił do treningów z resztą drużyny. To istotna zmiana, ponieważ jego występ nie jest już zagrożony i jest gotowy odzyskać miejsce na lewej flance trójzębu ofensywnego.
Trening Lazio, wszystkie wątpliwości Sarriego
Powrót Zaccagniego nie będzie jedyną nowością. Na lewej stronie boiska szykuje się ważna zmiana w porównaniu do meczu ligowego: od pierwszej minuty mają zagrać Nuno Tavares oraz Toma Bašić.
Główna niewiadoma dotyczy pozycji rozgrywającego. Danilo Cataldi nadal trenował indywidualnie i jutro jego stan zostanie dokładniej oceniony. Na ten moment większe szanse na grę w środku pola mają zarówno Nicolò Rovella, jak i Patric, który lekko ucierpiał w meczu 36. kolejki.
Dzisiaj podczas konferencji przedmeczowej Sarri wyjaśni sytuację zawodników, którzy nie są w pełni gotowi do gry.
zdjecie: diretta.it
źródło: lazionews24.com