www.sslazio.pl

Lotito niezadowolony z Tare

Igli Tare przed spotkaniem z Interem dosyć pesymistycznie wypowiedział się na temat mercato Lazio wskazując, że klub ma problemy z indeksem płynności i jeżeli uda się z tym uporać, to poszuka okazji na rynku. Wypowiedź, która nie spodobała się ani Lotito ani Sarriemu.

Sarri zresztą już po meczu zapytany przez dziennikarzy DAZN o mercato przyznał, że nie wie nic na ten temat, bo najwyraźniej klub ma mieć problemy z indeksem płynności, jednak on za cholerę nie wie co to jest (dosłowne słowa Sarriego). Szkoleniowiec Orłów przyznał jednak wprost, że ruchy transferowe są potrzebne, szczególnie, że w kadrze są zawodnicy, którzy do tego sposobu gry po prostu nie pasują. Jednocześnie Sarri przyznał, że zostawianie wszystkiego na jedno okienko, w domyśle letnie, jest praktycznie niemożliwe do wykonania.

Źle na słowa Tare zareagował również Lotito, który w najbliższych godzinach powróci do Rzymu z kilkudniowego wypadku do Cortiny. Lotito obiecał Sarriemu wzmocnienia zimą i zamierza dotrzymać słowa, szczególnie że nowa umowa trenera jest już gotowa, a słowa Tare burzą entuzjazm wokół projektu Sarriego. Jednocześnie Lalaziosiamonoi wskazuje, że źle zostały ocenione słowa Tare o możliwym szukaniu okazji na rynku. Sarri już w listopadzie mówił, że na mercato trzeba mieć konkretny plan, a nie szukać jedynie okazji, które raz się mogą pojawić a raz nie. Gorące godziny, które powinny zostać rozjaśnione powrotem Lotito. 

Dodał: kubamessi / 2022.01.11; 17:16
Źródło: Lalaziosiamonoi