www.sslazio.pl

Lazzari gotowy na Juventus

Trochę dobrych wiadomości z Formello przed sobotnim spotkaniem z Juventusem. Gotowy do gry wydaje się być Manuel Lazzari.

Boczny obrońca był poza grą przez 2 tygodnie i wydawało się, że będzie niedostępny jeszcze przez co najmniej kilka dni. Badania wykonane w ostatnich dniach wykazały jednak szybkie poprawy, a zawodnik wziął już nawet udział w dzisiejszym treningu i dostał zielone światło na występ w sobotę, co w odniesieniu do pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa u Adama Marusicia, jest bardzo dobrą wiadomością dla Maurizio Sarriego.

W dzisiejszych zajęciach nie brał za to udziału Patric, który zmaga się z zatruciem pokarmowym, a w trakcie treningu z murawy zejść musiał Pedro po kontakcie ze Stefanem Radu. Póki co wydaje się, że Hiszpan doznał tylko lekkiego stłuczenia.

Z czasem walczy Ciro Immobile, jednak są coraz mniejsze szanse, aby napastnik wyszedł na boisko w sobotę. Dziennikarze będący blisko klubu wskazują, że na 90% 31-latek pojedynek ze Starą Damą zobaczy z wysokości trybun.

Dodał: kubamessi / 2021.11.17; 18:36
Źródło: Lalaziosiamonoi