www.sslazio.pl

Inzaghi: Wracam do domu

Simone Inzaghi powróci jutro po raz pierwszy na Stadio Olimpico w roli trenera Interu, po tym jak w czerwcu po 22 latach opuścił Lazio. Szkoleniowiec na konferencji prasowej przed meczem wypowiedział się na temat powrotu do Wiecznego Miasta.

- Lazio zagrało już w tym sezonie wspaniałe spotkania. Są dobrze zbudowanym zespołem, nowy trener dobrze zorganizował drużynę. 

- Nie jest to dla mnie mecz jak każdy inny, dla mnie to powrót do domu, w którym spędziłem 22 lata. Wspaniałe będzie zobaczyć graczy, którzy tak długo dawali dla mnie wszystko. Świętowaliśmy wiele sukcesów i ponosiliśmy wiele porażek razem przez wiele lat. Na dodatek zobaczenie ponownie kibiców będzie wspaniałe. Wiem, że będą oklaski i gwizdy, ale to część tej pracy. Zaakceptuje je, bo wiedzą, że poświęciłem wiele w swoim czasie tam.

- Wiele zostało powiedziane, ale myślę, że prezydent Lotito i Igli Tare mieli bardzo duże znaczenie dla mojej trenerskiej kariery. Dzięki nim trenowałem Lazio i za to nigdy nie przestanę im dziękować, biorąc pod uwagę ile razem osiągnęliśmy. 

Dodał: kubamessi / 2021.10.15; 20:55
Źródło: własne