www.sslazio.pl

Wraca temat Ruganiego w Lazio

Lazio powoli szykuje się do zimowego mercato podczas którego musi interweniować na rynku. Dziur jest mnóstwo, ale dwie ogromne. Ta na środku ataku i środku obrony. Co prawda Sarri chciałby także kogoś nowego na lewą stronę defensywy i skrzydło, a nawet do bramki (zimą pomysł praktycznie nie do zrealizowania), jednak priorytetem pozostają te dwie pierwsze pozycje.

Na środek obrony Sarri z chęcią widziałby Daniele Ruganiego. Temat pojawił się już latem, jednak Lazio wówczas nie zdecydowało się interweniować ze wzmocnieniami na środku defensywy, koncentrując się na innych pozycji. Teraz do gry chce jednak wejść Claudio Lotito, który zaplanował spotkanie z Andreą Agnellim w sprawie dostępności stopera. Zasadnicze znaczenie w całej tej sprawie będzie miał jednak Massimiliano Allegri, bowiem nie wiadomo, czy szkoleniowiec będzie chciał tracić rezerwowego stopera w środku sezonu.

Lalaziosiamonoi wskazuje, że również Marco Senesi z Feyenoordu jest na celowniku, jednak spore zainteresowanie jego osobą (m.in Romy) oraz cena wywoławcza nie mniejsza niż 15 mln euro sprawiają, że taki ruch jest mało realny.

Dodał: kubamessi / 2021.11.23; 16:43
Źródło: Lalaziosiamonoi