www.sslazio.pl

Finałowy sprint po Kosticia

Do końca okienka pozostały nieco ponad dwa dni. W tym czasie Lazio chce zamknąć transfer Filipa Kosticia, myśli nad pozyskaniem nowego stopera i ma cały szereg sprzedaży do sfinalizowania.

Wczoraj wieczorem doszło do kolejnych rozmów z Eintrachtem w sprawie sprzedaży Kosticia. Nowa oferta wynosi ponad 15 milionów euro (14 + 3 mln euro). Ekipa z Frankfurtu ma dostarczyć odpowiedź do wieczora. Jeżeli będzie negatywna, to Lazio skieruje się w stronę Matii Zaccagni z Hellasu. Dla drużyny z Werony gotowa jest oferta 8 + 2 mln euro. W międzyczasie klub rozważa angaż nowego stopera. Najgorętsze nazwisko to Daniele Rugani, ale Il Messaggero przewiduje możliwe ruchy po Alessio Romagnoliego. Trudna operacja, ale z uwagi na wygasającą za 10 miesięcy umowę Włocha z Milanem, wcale nie niemożliwa. W odwodzie pojawia się również nazwisko Shkodrana Mustafiego, aktualnie bez klubu i Gianmarco Ferrariego z Sassuolo.

Felipe Caicedo jest już z kolei w Genui, gdzie dzisiaj w ciągu dnia powinno zostać ogłoszone jego nabycie przez Genoę. Trwają również prace nad przeprowadzką Mohameda Faresa. O dziwo, Genoa ma go nabyć bezpośrednio za 7 mln euro. Djavan Anderson odejdzie na wypożyczenie do Cosenzy. 

Dodał: kubamessi / 2021.08.29; 13:12
Źródło: Lalaziosiamonoi