www.sslazio.pl

Moro odejdzie z Lazio?

Wprowadzanie młodzieży przez Simone Inzaghiego idzie bardzo opornie, na tyle, że Lazio ma drugą najstarszą kadrę spośród zespołów Serie A. Za nami jest tylko brat Simone, Filippo Inzaghi i jego Benevento.

Jedną z największych młodych gwiazd w ekipie Primavery Orłów jest Raul Moro. 18-latek czaruje w rozgrywkach młodzieżowych, gdzie strzela bramkę za bramką, a również na treningach dorosłej drużyny imponuje. Inzaghi ciągle uważa jednak, że ten nie jest gotowy na większe minuty i notorycznie pomija Hiszpana nawet w końcowych minutach spotkania. Moro i jego agenci zaczynają się tym samym zastanawiać nad przyszłością w Rzymie, szczególnie, że młody zawodnik wzbudza spore zainteresowanie między innymi klubów z Premier League (w szczególności Chelsea) oraz z samej Serie A. Agent gracza zaprzeczył ostatnio plotkom mówiącym, że młody napastnik może odejść na wypożyczenie do Salernitany, dodając, że prędzej opuści on Lazio definitywnie.

Inzaghi i Tare muszą szybko zatem znaleźć dobre rozwiązanie z całej sytuacji, mając w pamięci sprawę Pedro Neto, który puszczony bez żalu do Wolverhampton niemal z miejsca został ważną postacią w kadrze Wilków. Lazio nie może patrzeć tylko tu i teraz, bo obecna kadra i tak jest już przestarzała, co sprawia coraz więcej problemów. 

Dodał: kubamessi / 2021.01.12; 17:19
Źródło: Lalaziosiamonoi