www.sslazio.pl

Muriqi: Lazio moim pierwszym wyborem

Vedat Muriqi, a więc najdroższy nabytek Lazio w letnim mercato, został dzisiaj zaprezentowany na oficjalnej konferencji prasowej w Formello.

- To dla mnie honor, że tutaj jestem. Z pewnością są różnice pomiędzy włoską a turecką piłką. Otrzymałem od kibiców wiele wiadomości po przyjeździe i zapewniłem o moim pełnym zaangażowaniu. Wiem, że ludzie czasem mówią, że jestem Zlatanem Ibrahimoviciem z Kosowa, ale prawda jest taka, że chcę być po prostu Muriqim z Lazio. Jestem tutaj, by pokazać wszystko co potrafię.

- Nie chciałbym nakładać dodatkowej presji celowaniem liczby bramek, jakie strzelę w tym sezonie, jako że nie jestem solistą. Uwielbiam grać dla drużyny. 

- Jestem w jednym z największych włoskich zespołów i chciałbym być tak samo świetny jak cały klub. Otrzymałem wiele ofert, ale wybrałem tę Lazio ze względu na ich sposób gry ale także ze względu na dyrektora sportowego Igliego Tare, który pochodzi z Albanii. Lazio od początku było moim pierwszym wyborem.

- Wiele już czytałem o Derbach Rzymu i nie mogę się doczekać, by samemu wziąć w nich udział. Marzę już o grze w parze z Immobile i czekam na to, czego się od niego nauczę.

Dodał: kubamessi / 2020.10.15; 23:15
Źródło: własne