www.sslazio.pl

Ostatni dzień mercato LIVE!

Rozpoczynamy relację z ostatniego dnia mercato, które zakończy się równo o godzinie 20.

23:15 Oficjalnie: Bobby Adekanye wypożyczony do hiszpańskiego Cadiz.

22:17 Oficjalnie: Jordan Lukaku wypożyczony do Royal Antwerp z opcją wykupu za 3 mln euro. 

20:30 Oficjalnie: Marius Adamonis i Andre Anderson zostali wypożyczeni z Lazio do Salernitany. 

20:10 Upadł transfer Rizy Durmisiego do Cadiz. Duńczyk przynajmniej do zimy pozostaje w Lazio. 

19:48 Lazio potwierdza podpisanie kontraktu z kuzynem Samira Nasriego - Kaisem, który dołączy do ekipy Primavery. 

19:43 Sofian Kiyine zostaje w Lazio. Pomocnik liczy, że otrzyma szansę do gry w trakcie sezonu, wobec czego odrzucił oferty wypożyczeń. 

19:37 Tymczasem nasz były zawodnik Felipe Anderson ma odejść z West Ham United na wypożyczenie do FC Porto. 

19:06 Bobby Adekanye zostanie wypożyczony do Cadiz. Trwają rozmowy pomiędzy klubami w kwestii podziału wynagrodzenia. W Hiszpanii okienko zamyka się dopiero o północy, więc jest jeszcze sporo czasu na dogranie transakcji. 

18:50 Spezia zainteresowana wypożyczeniem Sofiana Kiyine`a. Lazio oczekuje jednak opłaty w wysokości 700 tysięcy euro i pełnego pokrycia wynagrodzenia, co może utrudnić negocjacje. 

18:40 Chodzą plotki, że jeżeli uda się sfinalizować odejście Jordana Lukaku, to do Lazio trafi 27-letni lewy wahadłowy Salernitany Felipe Curcio celem uzupełnienia kadry. 

18:20 Jordan Lukaku ma odejść wypożyczenie do Antwerpii. 

18:00 OFICJALNIE: Wesley Hoedt zawodnikiem Lazio. Jego kontrakt został zdeponowany w siedzibie Lega Serie A. 

14:50 Enrico De Lellis podaje, że Jordan Lukaku wróci do Belgii. Trzy tamtejsze kluby są poważnie zainteresowane jego pozyskaniem. Trwają negocjacje.

13:55 Zdaniem Radiosei, pojawiły się pogłoski, że Lazio w ostatnich godzinach mercato może spróbować pozyskać obrońcę Realu Madryt Nacho Fernandeza.

13:40 Jean Daniel Akpa-Akpro pozostanie zawodnikiem Lazio i będzie na liście zawodników uprawnionych do gry w Serie A. Lazio odrzuciło ofertę Benevento i jednego francuskiego klubu, a sam zawodnik dzisiaj rano wyjechał na zgrupowanie kadry Wybrzeża Kości Słoniowej.

13:20 Nieco ponad sześć godzin do zakończenia mercato, a w kontekście Lazio dzieje się mniej niż nic. Włoskie media wspominają jedynie, że trwają rozmowy o wypożyczeniu Mariusa Adamonisa, Andre Andersona i Sofiana Kiyine`a do Salernitany. 

11:10 Kilka tygodni temu faktycznie był kontakt na linii agenci Jose Callejona - Lazio, jednak negatywną opinię w tym temacie wystawił Simone Inzaghi. Szkoleniowiec nie widział sposobu, by wpasować hiszpańskiego skrzydłowego do taktyki Lazio.

10:55 La Citta informuje, że Marius Adamonis może odejść na wypożyczenie do Salernitany. Golkiper preferuje jednak przeprowadzkę do klubu z Serie C, gdzie mógłby grać bardziej regularnie.

10:15 Wysypuje się wypożyczenie Rizy Durmisiego do Cadiz. Hiszpanie w ostatniej chwili zdecydowali się na poszukiwanie stopera zamiast bocznego pomocnika. 

10:00 Małe są szanse na jakieś niespodziewane ruchy ze strony Lazio w kwestii transferów przychodzących. Potwierdzone powinno zostać jedynie wypożyczenie Wesleya Hoedta, chociaż Holender, mimo iż przyleciał do Rzymu już 10 dni temu, to nadal nie przeszedł testów medycznych. Biancocelesti skupiają się głównie na sprzedażach. Trzeba znaleźć nowe zespoły dla Durmisiego, Adekanye, Di Gennaro, czy Jordana Lukaku. Niepewna jest cały czas przyszłość Andre Andersona i Sofiana Kiyine`a. Obaj mogą wrócić do Salernitany.

Dodał: kubamessi / 2020.10.05; 10:33
Źródło: własne