www.sslazio.pl

"Odnowienie nie jest już w mojej głowie"

Głośnego i kontrowersyjnego wywiadu dla telewizji Rai Sport udzielił wczoraj Francesco Acerbi, za który na głowę zawodnika poleciały gromy ze strony kibiców Lazio w mediach społecznościowych.

Od kilku dni we włoskich mediach pojawiają się doniesienia, że trwają rozmowy miedzy Acerbim a Lazio w sprawie nowej umowy (mimo że obecna wygasa dopiero za 3 lata) i podniesienia wynagrodzenia. W środę Corriere dello Sport podało, że rozstrzał jest duży, bowiem Orły oferują 1.8 mln rocznie, a stoper chce 3.5 mln. Niespodziewanie 32-latek wypowiedział się na ten temat dla Rai Sport.

- Czytałem w gazetach pewne rzeczy, które nie były prawdą. Pojawiające się tam liczby również były fałszywe, ale zirytowało mnie to, bo pewne rzeczy nie powinny być przedmiotem dyskusji w gazetach. Myślę, że pokazałem odpowiedni poziom szacunku wobec klubu, więc chciałbym żeby rozmawiali ze mną bezpośrednimi kanałami, a nie przez media. Wkurzyło mnie to. Jeżeli takie jest ich nastawienie i tak dalej będą robić, to może odnowienie umowy nie jest już w mojej głowie.

Dziwne, zważając przede wszystkim na fakt, że Acerbi sam potwierdził, że liczby zaprezentowane przez CDS nie odpowiadają realnym negocjacjom, a włoskie media słyną z dużej "kreatywności", przy tworzeniu wiadomości. Na zawodnika w mediach społecznościowych od razu spadły gromy, a kibice stoją raczej murem za klubem w tej sytuacji. W Formello chcą jak najszybciej wyjaśnić tę sytuację z zawodnikiem. 

Dodał: kubamessi / 2020.09.07; 10:05
Źródło: Lalaziosiamonoi