www.sslazio.pl

Jaka przyszłość wypożyczonych?

Po sezonie do Lazio wraca całkiem spora grupa zawodników przebywających na wypożyczeniu. W Rzymie myślą już teraz co z nimi zrobić.

Z końcem czerwca wygasają wypożyczenia Badelja do Fiorentiny, Durmisiego do Nicei, Berishy do Fortuny Dusseldorf, Wallace`a do Sportingu Braga, Simone Palombiego do Cremonese i całkiem sporej grupy graczy Salernitany z Cristiano Lombardim, Sofianem Kiyinem i Patrykiem Dziczkiem na czele. Lotito i Tare będą się starali jak najszybciej rozwiązać sytuację każdego z nich.

Badelj może zostać wykupiony przez Violę za 5 milionów euro. Pomocnik miał sporo problemów z grą pod wodzą Vincenzo Montelli, jednak u Beppe Iachiniego jest pewniakiem, który posadził na ławce Ericka Pulgara. Valon Berisha do tej pory w barwach Fortuny zagrał sześć razy. Spisywał się nieźle, ale szału nie było. Klub z Dusseldorfu za jego pozostanie będzie musiał zapłacić 10 milionów euro, więc szanse na finalizacje takiego transferu są wątpliwe. Podobnie ma się sytuacja z Wallace`m, który zaledwie kilka razy wyszedł na boisko w barwach Bragi oraz Durmisim, który w barwach Nicei zagrał tylko cztery razy. Żaden z nich nie znajduje się w planach Inzaghiego, więc będzie im trzeba szybko znaleźć nowy klub.

Dodał: kubamessi / 2020.03.17; 10:18
Źródło: własne