www.sslazio.pl

"Lazzari? Brakuje tylko potwierdzenia"

Dyrektor do spraw komunikacji Lazio Stefano De Martino poinformował, że wszystkie formalności związane z transferem Manuela Lazzariego zostały praktycznie wykonane i brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia transakcji. 

- Brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia przybycia Lazzariego do Lazio. Na ten moment klub pracuje jednak nie tylko ze SPAL, ale także z innymi klubami nad potencjalnymi transferami. Jest mnóstwo pracy, nasz dyrektor sportowy jest aktualnie za granicą, pracuje razem z prezydentem, aby umocnić Lazio i uczynić go bardziej konkurencyjnym. Są dni kiedy wiadomość goni wiadomość, takie realia rynku. Klub pracuje niestrudzenie. 

- Tare? Jest w rozjazdach. Wysiada z jednego samolotu i od razu wsiada w kolejny. Podróżuje we Włoszech i za granicą. Z tego co widziałem podczas jego spotkań z prezydentem w ostatnich tygodniach istnieje ogromna chęć stworzenia zespołu bardziej konkurencyjnego niż w poprzednim sezonie. 

- Superpuchar Włoch? Zamierzamy grać w Arabii Saudyjskiej. Na razie nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, rozmowy są prowadzone.

- Lazio wyjeżdża na obóz treningowy do Auronzo di Cadore 12 lipca. Powrót zaplanowano na 26 lipca, może się to przeciągnąć o jeden dzień w zależności od spotkania towarzyskiego, które będziemy rozgrywać - powiedział Stefano de Martino dla Lazio Style Chanel.

Dodał: kubamessi / 2019.07.01; 21:13
Źródło: własne