www.sslazio.pl

Kilka transferowych pogłosek

Simone Inzaghi przesunął o kilka dni swój wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby załatwić kwestię swojej trenerskiej przyszłości.

Niektóre media są pewne, że szkoleniowiec czeka na ofertę Milanu, który już we wtorek ma przedstawić nowego trenera, a inne donoszą, że w najbliższych godzinach ma dojść do kolejnego spotkania na linii Inzaghi - Lotito, na którym panowie ponownie poruszą kwestię przyszłej współpracy.

W międzyczasie włosi nie zatrzymują się z transferowym szaleństwem. Radiosei donosi, że Inzaghi chce by Lazio sprowadziło duet z Torino - Armando Izzo i Cristiana Ansaldiego. Il Messaggero uważa jednak, że o wiele bardziej prawdopodobne, że defensywę wzmocni Bruno Viana ze Sportingu Braga lub Jemerson z Monaco. Dosyć niespodziewaną opcją jest również Dejan Lovren, za którego trzebaby zapłacić Liverpoolowi 10-12 milionów euro.

Riza Durmisi najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do Brondby, a Adamem Marusiciem interesują się kluby z Bundesligi. Biancocelesti do pomocy rozważają kandydaturę 18-letniego Węgra Dominika Szoboszlaia, który zajął miejsce w pierwszym składzie Red Bull Salzburg po ... Valonie Berishy. Urodzony w Budapeszcie zawodnik w tym sezonie zdobył 11 bramek i zanotował 10 asyst. 

W przypadku odejścia Simone Inzaghiego, Lazio skieruje swój wzrok na Marco Giampaolo, Sinisę Mihajlovicia lub Gennaro Gattuso.

Felipe Caicedo może pozostać we Włoszech, bo interesuje się nim Bologna, chociaż jego żona wolałaby się przenieść do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Dodał: kubamessi / 2019.05.31; 17:21
Źródło: własne