www.sslazio.pl

Najnowsze doniesienia transferowe

Ostatnie dni sezonu są niezwykle gorące w obozie Lazio, a wszystko za sprawą przyszłości Simone Inzaghiego, która wciąż pozostaje zagadką. Postaraliśmy się zebrać kilka kwestii, które pojawiły się we włoskiej prasie w ostatnich godzinach.

Wczoraj wieczorem doszło do drugiego spotkania pomiędzy Claudio Lotito, Simone Inzaghim i Iglim Tare. Dalej brakuje jednak konkretów, a Inzaghi prosi o czas do namysłu. W międzyczasie szkoleniowiec miał przedstawił swoje żądania odnośnie letniego mercato. 7-8 transferów do klubu, w tym dwa duże, które zastąpią Sergeja Milinkovicia-Savicia i Luis Alberto i pozwolą na poważnie włączyć się do walki o awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Inzaghi chce także koniecznie Manuela Lazzariego ze SPAL.

Igli Tare sporządził listę graczy, którzy są na wylocie z Lazio i znajduje się na niej Patric, Wallace, Adam Marusic, Riza Durmisi, Valon Berisha, Milan Badelj oraz Felipe Caicedo. Za tego ostatniego klub żąda 8 milionów euro. Pojawia się zainteresowanie z Premier League, jednak głównie o Ekwadorczyka pytają kluby z Chin i z Bliskiego Wschodu.

Pierwszym transferem do Lazio może być napastnik Club Brugge Wesley, za którego Biancocelesti mają zapłacić 16-18 milionów euro. Oprócz tego w ostatnich godzinach z Orłami łączeni są także Ruben Loftus-Cheek (Chelsea), Riccardo Orsolini (Juventus), oraz Alban Lafont (Fiorentina).

W międzyczasie wszystko wskazuje na to, że do klubu wróci Stefano Mauri, który ma przejąć rolę asystenta dyrektora sportowego Igliego Tare. W klubie debatują również nad przyszłością szkoleniowca Primavery Valtera Bonaciny, którego na tym stanowisku może zastąpić Tomasso Rocchi, aktualnie trenujący drużynę do lat 14.

Dodał: kubamessi / 2019.05.25; 11:54
Źródło: własne