www.sslazio.pl

Inzaghi coraz bliżej odejścia

Dzisiaj w Formello odbyło się drugie spotkanie Claudio Lotito z Simone Inzaghim, jednak na ten moment do ewentualnego porozumienia bardzo daleka droga, a sam szkoleniowiec nie jest zadowolony z projektu technicznego klubu.

Szkoleniowiec zaakceptował pomysł nowej umowy przedłużającej jego kontrakt o 3 lata i zwiększającej wynagrodzenie z 1.2 do 2.5 miliona euro rocznie. Lotito zapewnił także o dużych wzmocnieniach, jednak Inzaghiego i tak nie przekonuje projekt techniczny klubu, który jest gotowy sprzedać Felipe Caicedo (za rok wygasa mu umowa, duże wynagrodzenie) i Luisa Alberto (sam zawodnik chce wrócić do Sevilli), a w przypadku nadejścia dobrej oferty, także Sergeja Milinkovicia-Savicia.

Inzaghi cieszy się w ostatnich dniach dużym zainteresowaniem, począwszy od Juventusu, przez Milan, aż do Atalanty i Sampdorii. Na ten moment do porozumienia daleka droga, tymczasem Claudio Lotito chce jak najszybciej poznać odpowiedź opiekuna rzymian. 

W kuluarach mówi się, że kandydatami do zastąpienia Inzaghiego w Lazio są Roberto de Zerbi, Sinisa Mhajlovic, Marco Giampaolo i Fabio Liverani.

Dodał: kubamessi / 2019.05.24; 16:08
Źródło: własne