www.sslazio.pl

Pierwsze spotkanie Inzaghi - Lotito

Dzisiaj podczas popołudniowej sesji treningowej, otwarto bramy ośrodka treningowego w Formello, efektem czego ponad 5 tysięcy kibiców obserwowało sparing Lazio z amatorską drużyną Rocca di Pappa (wygrana 10:0).

Po meczu rozpoczęło się pierwsze spotkanie na linii Claudio Lotito - Simone Inzaghi. Prezydent klubu przedstawił trenerowi propozycję nowej 3-letniej umowy wartej 2.5 miliona euro rocznie (obecna gwarantuje mu 1.2 mln) i zapewnił o solidnych wzmocnieniach. Inzaghi nie udzielił jednak natychmiastowej odpowiedzi, poprosił o czas do namysłu, szczególnie, że pozycja Lazio w tabeli nie ulegnie już wielkiej zmiany i ostatnie spotkanie będzie miało charakter bardziej towarzyski. Niewątpliwie na sytuację szkoleniowca wpływ mają ostatnie doniesienia, które łączą go już nie tylko z wakatem w Juventusie (szanse na jego zatrudnienie tam mocno spadły w ostatnich godzinach), ale także z Milanem, gdzie Ivan Gazidis z chęcią umieściłby go w miejsce Gennaru Gattuso.

Lotito był obecny w Formello podczas sparingu i na pytanie jednego z fanów o przyszłość Inzaghiego miał rzucić: "Zostaje". W dzisiejszym spotkaniu nie brał z kolei udziału Igli Tare, który ma prowadzić negocjacje transferowe po za Włochami.

Dodał: kubamessi / 2019.05.23; 22:33
Źródło: własne