www.sslazio.pl

Proto: Ważne zwycięstwo

Silvio Proto zadebiutował wczoraj w Serie A w barwach Lazio i pokazał się z bardzo dobrej strony. Golkiper po spotkaniu był zadowolony ze zwycięstwa, jednak podobnie jak jego koledzy z drużyny zauważył, że teraz pełne skupienie na finale Pucharu Włoch.

- To było ważne, aby dzisiaj odnieść zwycięstwo i zagrać w środę z większą pewnością siebie. Najważniejszym meczem w sezonie pozostaje to z Atalantą. Chcemy wygrać Puchar Włoch i mam nadzieję, że nasi fani nam pomogą, abyśmy mogli zrobić to razem. 

- Podczas spotkania przez kilka chwil miałem spore problemy, bo po zderzeniu z Luliciem nie mogłem oddychać. Przy tej sytuacji musiałem podjąć szybką decyzję, czy wyjść do piłki, czy zostać w miejscu.

- Ta wygrana jest dla nas ważna. Parada po strzale Deioli? Skoczyłem, by złapać piłkę i jestem zachwycony, że się to udało. Nie miałem zbyt wielu okazji w sezonie, więc cieszę się mogłem pokazać fajne interwencje tutaj, na Sardina Arena. Ważne jest, aby Strakosha był dostępny na środowy finał, jest jednym z najważniejszych graczy i gra świetny sezon. Thomas ma fundamentalne znaczenie dla drużyny i mam nadzieję, że pozwoli mi wygrać Puchar Włoch w środę - zakończył Proto w rozmowie z Lazio Style Chanel.

Dodał: kubamessi / 2019.05.12; 10:45
Źródło: własne