www.sslazio.pl

Sanabria tematem do ataku

Już w lutym pojawiały się pierwsze doniesienia, że Igli Tare za namową Simone Inzaghiego bacznie przygląda się postępom Antonio Sanabrii.

Napastnik jest ciekawym pomysłem do wzmocnienia linii ataku, jednak droga do jego pozyskania nie jest łatwa. Paragwajczyk nadal jest zawodnikiem Betisu, wypożyczonym do Genoi do 2020 roku. Gryfy mają opcję pierwokupu za 18 milionów euro, jednak póki co nie zdecydowały się, czy ja wykorzystają. 23-latek po bardzo dobrym początku i 3 bramkach w 4 spotkaniach, zgasł i ostatnim trafieniem mógł pochwalić się 17 lutego, gdy trafił ... Lazio.

Tare cały czas chciałby sprowadzić Wesleya, jednak kolejny dobry sezon Brazylijczyka w Club Brugge znacznie podbił jego cenę i zainteresowanie klubów. Teraz za snajpera trzeba by zapłacić już ponad 20 milionów euro. Wątpliwe, by rzymianie bez awansu do Ligi Mistrzów mogli dokonać takiego kroku.

Wczoraj pojawiły się także doniesienia o 5-milionowej ofercie Lazio za kapitana Flamengo Williana Arao, jednak dziennikarz Sky Andersinho Marques miał wykonać w tej sprawie telefon do Tare, który przyznał, że nie zna tego zawodnika.

Dodał: kubamessi / 2019.05.09; 09:57
Źródło: własne