www.sslazio.pl

Kilka doniesień transferowych

Już dzisiaj rozpoczyna się zimowe mercato, więc włoskie media nie przestają i zasypują nas transferowymi doniesieniami. O czym tym razem piszą media w kontekście ekipy Simone Inzghiego?

Rozpoczynamy od ewentualnych transferów z klubu. Radiosei twierdzi, że niemal przesądzone jest odejście Alessandro Murgi na wypożyczenie do Genoi. Pomocnik chce grać regularnie przed letnimi Mistrzostwami Świata do lat 21, jednak w umowie nie będzie żadnej opcji definitywnego wykupu. Gotowy do opuszczenia klubu jest również Alessandro Rossi, który ma się udać na wypożyczenie do Pescary.

Sassuolo bardzo poważnie interesuje się Martinem Caceresem, jednak problemem pozostaje jego wynagrodzenie w wysokości 1.2 miliona euro rocznie. Patric z kolei wzbudza poważne zainteresowanie Besiktasu, który w najbliższych dniach ma złożyć za niego pierwszą ofertę. 

Będący na wypożyczeniu z Lazio do Salernitany Djavan Anderson może zimą zmienić klub. Poważnie zainteresowana Holendrem jest Foggia, która chciałaby go wypożyczyć do końca rozgrywek.

Igli Tare chce w najbliższych dniach zamknąć transfer Bobby`ego Adekanye. Skrzydłowy ma na stole propozycję 5-letniej umowy, a dla Lazio miał nawet odrzucić ofertę z Barcelony. Dyrektor sportowy Orłów w najbliższych dniach uda się do Anglii, gdzie będzie chciał zamknąć transakcję.

Wraca także temat Wesleya. Tare dalej śledzi poczynania napastnika i bardzo chciałby sprowadzić go do Rzymu. Problemem pozostaje jednak cena, która na ten moment wynosi 20 milionów euro. Włoskie media uważają jednak, że mógłby to być "mistrzowski" ruch Lazio, który znacznie ułatwiłby klubowi walkę o Ligę Mistrzów. 

Dodał: kubamessi / 2019.01.02; 23:58
Źródło: własne