www.sslazio.pl

Inzaghi: Bierzemy punkt z żalem

Simone Inzaghi po meczu z Milanem było niezadowolony z faktu, że jego podopieczni nie wywalczyli w tym spotkaniu trzech punktów.

- Powiedzmy, że chcieliśmy wygrać to spotkanie, ale biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach osiągnęliśmy ten remis, akceptujemy ten wynik. Jest sporo żalu, bo graliśmy dobre spotkanie, ale wiemy jaki bywa futbol. Chłopcy dobrze się spisali, pozostając w grze i dążąc do wygranej. To rozczarowujące, że wywalczyliśmy tylko punkt, biorąc pod uwagę nasze nastawienie do tego meczu. Wiedzieliśmy, że Milan się zamuruje i będzie czekał na kontry, ale nasze ostatnie podania za często były niecelne, a także nie mieliśmy szczęścia pod bramką Milanu. Wlicza się w to oczywiście samobójcze trafienie Wallace`a, bo nie jestem pewien, czy uderzenie Kessiego leciało bramkę, przed tym jak piłka się odbiła. Tak jak mówiłem, bierzemy ten punkt, ale mamy sporo żalu.

- Sergej? Jego żółta kartka zaważyła na decyzji o zmianie. Mieliśmy ten mecz w rękach i chcieliśmy wygrać, więc nie chciałem ryzykować drugiej żółtej kartki. 

- Nie rozumiem dlaczego zostałem wyrzucony. Emocjonowałem się jedynie meczem i tym, że moja drużyna przegrywa.

Dodał: kubamessi / 2018.11.26; 00:33
Źródło: własne