www.sslazio.pl

Inzaghi: Marsylii nie można ufać

Simone Inzaghi na przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że nie ufa Marsylii pomimo ich serii trzech porażek z rzędu.

- Czy ufam Marsylii? Nie. Wiemy, że to świetny zespół, a my musimy powtórzyć nasz występ ze Stade Velodrome. To dla nas pierwsze ze spotkań, które może zapewnić nam awans. Marsylia przegrała trzy ostatnie pojedynki, jednak oglądałem ich ostatni mecz razem z moimi asystentami i zasłużyli w tym meczu na więcej, szczególnie w pierwszej połowie. 

- Wysoko cenię Rudiego Garcię, to świetny trener. Badelj, Leiva i Lulic nie będą w kadrze, ale jest spora szansa, że cała trójka będzie w kadrze na Sassuolo na niedzielę. Cała reszta powinna być dostępna. Berisha? Ma taką samą szansę na grę jak cała reszta. Ogłoszę podstawową jedenastkę ze spokojem, a Berisha z pewnością będzie ciekawą opcją. Nie mam możliwości wystawienia Lulicia i Lukaku, ale cały czas mamy Caceresa i Durmisiego. 

- Marsylia zagra po zwycięstwo. Z pewnością jest to zespół, który ma uwarunkowania ofensywne, a jutro będą jeszcze mieli do dyspozycji Thauvina, w przeciwieństwie do pierwszego naszego spotkania.  Moi zawodnicy wiedzą z kim się mierzymy i są w pełni skoncentrowani. 

Dodał: kubamessi / 2018.11.07; 23:11
Źródło: własne