www.sslazio.pl

Porcja doniesień transferowych

Do zakończenia mercato i zarazem do rozpoczęcia sezonu pozostało już tylko 15 dni. Dyrektor sportowy Lazio Igli Tare skupia się w głównej mierze na zmniejszaniu kadry, gdyż Simone Inzaghi już ogłosił, że na drugim obozie przygotowawczym w Niemczech chce pracować z mniejszą kadrą niż w Auronzo di Cadore.

W ostatnich dniach Lazio został zaoferowany napastnik Milanu Andre Silva, jednak rzymianie nie byli zainteresowani mając w kadrze Ciro Immobile, Felipe Caicedo i Alessandro Rossiego. Biancocelesti co prawda szukają ciągle klubu dla tego drugiego, jednak póki co brakuje konkretów. Pozostanie Ekwadorczyka będzie oznaczało brak zakupu nowego snajpera.

Dzisiaj testy medyczne w Paidei przechodzi 23-letni prawy obrońca Djavan Anderson, który ma podpisać z Lazio 5-letni kontrakt, a następnie zostać wypożyczony do Salernitany. Wychowanek Ajaksu ostatni sezon spędził w Bari.

Lazio zastanawia się co począć z Pedro Neto i bardzo możliwe, że Portugalczyk kolejny sezon spędzi na wypożyczeniu, gdzie miałby o wiele więcej okazji do gry niż w Rzymie. Chievo Verona zgłasza zainteresowanie Danilo Cataladim, a Joseph Minala znalazł się na celowniku Leganes i Parmy. Biancocelesti będą także chcieli zakończyć współpracę z Dusanem Bastą.

Dodał: kubamessi / 2018.08.03; 10:24
Źródło: własne