www.sslazio.pl

Garść transferowych doniesień

Do końca letniego mercato pozostały trzy tygodnie. Lazio oprócz kilku drobnych wzmocnień, musi także odchudzić kadrę.

Simone Inzaghi nie jest do końca zadowolony z obsady prawego wahadła, gdzie zmiennikami Adama Marusicia są Dusan Basta i Patric. Szczególnie ten pierwszy może opuścić klub, gdy zespół otrzyma za niego dobrą ofertę. Inzaghi chciałby go zastąpić Stefanem Lainerem z RB Salzburg. Inną opcją pozostaje Manuel Lazzari ze SPAL.

Il Tempo podaje, że Genora zainteresowana jest Cristiano Lombardim, Trabzonspor negocjuje wypożyczenie Josepha Minali, a Parma rozmawia z Lazio o Davide Di Gennaro i Mattii Sprocatim. Spore zainteresowanie sprawia na rynku także Felipe Caicedo (Betis, America, Fenerbahce). Jeżeli Ekwadorczyk odejdzie, to Lazio ma rozpocząć rozmowy z Arsenalem w sprawie Lucasa Pereza.

Oprócz tego Igli Tare szuka nowych drużyn dla Ivana Vargicia (trenuje z Rijeką), Mauricio (ma ofertę z Atletico Mineiro), Lorenzo Filippiniego, Luki Germoniego (Ascoli, Crotone), Luki Creeco, Ricardo Kishny, Brayana Perei i Ravela Morrisona.

Dobre występy w Auronzo di Cadore mają sprawić, że Danilo Cataldi i Alessandro Rossi pozostaną w kadrze Lazio na najbliższy sezon.

Dodał: kubamessi / 2018.07.30; 10:28
Źródło: własne