www.sslazio.pl

Nani tajną bronią na koniec sezonu

Przez większą część sezonu był jedynie głębokim rezerwowym, jednak teraz może okazać się bezcenny. Nani, w obliczu kontuzji Ciro Immobile i Luisa Alberto może okazać się jokerem w talii Simone Inzaghiego na spotkania z Crotone i Interem.

Zarówno Ciro, jak i Alberto walczą z czasem, by zdążyć na ostatnie w tym sezonie spotkanie z Interem, które najprawdopodobniej rozstrzygnie o tym, kto zagra w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Czy się im to uda? Póki co ciężko prognozować. W pierwszym składzie na Crotone w ataku wyjdzie zapewne Caicedo i Felipe Anderson, jednak Nani może okazać się bardzo pomocną bronią z ławki rezerwowych. Portugalczyk kilka razy w tym sezonie po wejściu na murawę w drugiej połowie dawał sporo jakości i potrafił rozruszać ofensywę Orłów. Tak było chociażby w obu spotkaniach z Benevento, czy w starciu z Chievo, czy Udinese.

Skrzydłowy cały czas walczy o powołanie do reprezentacji Portugalii na Mistrzostwa Świata w Rosji, więc dla niego każda minuta na boisku jest na wagę złota.

Dodał: kubamessi / 2018.05.10; 17:01
Źródło: własne