www.sslazio.pl

Inzaghi: Lazio zmarnowało okazje

Simone Inzaghi wypowiedział się po odpadnięciu Lazio z Ligi Europy, po porażce z RB Salzburg 4:1.

- Gdy zdobyli¶my bramkę, od razu stracili¶my gola i kompletnie odcięło nam pr±d. Mieli¶my awans w zasięgu ręki. To nie powinno się zdarzyć. Przed nami duża szansa, bo w niedzielę derby. Mamy szansę na fizyczn± i psychiczn± rehabilitację. Mieli¶my dzisiaj tak± sam± liczbę oddanych strzałów na bramkę z t± różnic±, że oni trafili cztery razy, a my raz. Ta porażka wiele nas nauczy i pozwoli nam rosn±ć w siłę.

- Stracili¶my cztery bramki, dwie były praktycznie samobójcze. Mieli¶my okazje, by wrócić do gry, ale się nie udało. To była emocjonalna podróż. Podzieliłem się tym z zawodnikami i kibicami. To wstyd, że nie dostali¶my się do półfinału. Wprowadziłem Felipe Andersona, bo chciałem żeby¶my zdobyli drug± bramkę. Mieli¶my dobr± okazję przy uderzeniu Luisa Alberto, które wykreował wła¶nie Anderson, a potem się wszystko posypało.

- Nie s±dzę by¶my grali dzisiaj defensywnie. Mieli¶my sporo okazji bramkowych, jednak nie wykorzystali¶my ich. Jestem pewien, że będzie to dla nas doskonała lekcja. Pamiętajmy, że mamy wielu młodych graczy dla których to był pierwszy sezon w europejskich pucharach.

Dodał: kubamessi / 2018.04.13; 00:39
¬ródło: własne