Kolejne stracone punkty. Cagliari 2:2 Lazio

Lazio zaledwie zremisowało z Cagliari 2:2, ratując remis w 95 minucie spotkania, gdy Ciro Immobile strzałem niemal z półobrotu pokonał golkipera gospodarzy.

Rzymianie przegrywali już od 25 minuty, gdy do siatki Thomas Strakoshy trafił Leonardo Pavoletti. Kilka minut goście jednak wyrównali, a samobójcze trafienie zanotował Cepitelli. W 71 minucie nie porozumienie między Strakoshą a Luizem Felipe chciał wykorzystać Pavoletti, jednak został podcięty przez Brazylijczyka i sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Barella. W 95 minucie strzałem piętą, z niemal półobrotu wyrównał Immobile.

Teraz przed Lazio rewanżowe spotkanie z Dynamo Kijów w Lidze Europy.

Cagliari Calcio 2:2 S.S. Lazio

Bramki: 25` Pavoletti (C), 35` aut. Ceppitelli (C), 74` rig. Barella (C), 95` Immobile (L)

Cagliari: Cragno; Romagna, Ceppitelli, Castán; Faragò, Ioniță (67` Deiola), Padoin, Barella (90` Dessena), Miangue; Han (80` Farias), Pavoletti

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, de Vrij (76` Nani), Radu; Basta, Parolo (64` Milinkovic), Leiva, Lulic, Lukaku (65` Felipe Anderson); Luis Alberto, Immobile.

Dodał: kubamessi / 2018.03.11; 17:19
Źródło: własne