www.sslazio.pl

"Mercato? Myślę tylko o Lazio"

Felipe Anderson w rozmowie z Fox Sports przyznał, że nie myśli o letnim mercato i w pełni skupia się na grze w barwach Lazio.

- Trzy miesiące temu wróciłem do gry po kontuzji. Dorastałem grając na wysokim poziomie, więc cieszę cieszę się, ze udało mi się przezwyciężyć wszystkie fizyczne problemy i w ostatnich meczach pokazać się z dobrej strony. Plotki o transferze? Przyzwyczaiłem się już do nich, zwłaszcza po drugim roku w Rzymie, który był bardzo pozytywny. Zawsze powtarzam jednak, że w pełni koncentruję się na grze dla Lazio, tym bardziej, że jesteśmy teraz w bardzo ważnym momencie sezonu. W przyszłym tygodniu mamy decydujące spotkanie w Kijowie, walczymy też o miejsce gwarantujące występ w Lidze Mistrzów. Nie możemy tracić koncentracji. Zespół musi mieć chłodną głowę i ciężko pracować, aby odnieść sukces - powiedział skrzydłowy Lazio.

W ostatnich dniach Tuttosport podawał, że Igli Tare jest gotowy latem sprzedać Andersona za 18-25 milionów euro. Zainteresowane usługami Brazylijczyka ma być między innymi Milan i Chelsea.

Dodał: kubamessi / 2018.03.10; 10:19
Źródło: własne