www.sslazio.pl

Poważny problem z Andersonem

Bardzo słaba zmiana jak± dał Felipe Anderson w spotkaniu z Geno± doprowadziła do jego wygwizdania przez kibiców Lazio. To rozpoczęło spiralę kłopotów, która może nawet doprowadzić do opuszczenia przez Brazylijczyka rzymskiego klubu.

Tuż po meczu w rozmowie ze Sport Mediaset, Simone Inzaghi bronił gracza mówi±c, że nie tak dawno ten wrócił do gry po 5-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzj±. W szatni szkoleniowiec był już jednak mniej wyrozumiały i miał sporo zarzutów do zawodnika o jego małe zaangażowanie w grę. Sam gracz miał odburkn±ć tylko, że zrobił wszystko co w jego mocy, po czym szybko ubrał się i jako jeden z pierwszych opu¶cił Stadio Olimpico. Inzaghi zwrócił się przy okazji do Lucasa Leivy, aby był mediatorem w tej sprawie i postarał się przemówić do skrzydłowego, z którym były zawodnik Liverpoolu utrzymuje bardzo dobre relacje.

Były zawodnik Santosu miał rozmawiać o tym z ludĽmi z zarz±du klubu i poruszyć nawet kwestię transferu. Biancocelesti mogliby rozważyć sprzedaż zawodnika za 25-30 milionów euro, jednak wcale nie maj± takiej intencji, bo w klubie dalej mocno wierz± w Andersona, który jednak ostatnio przeżywa bardzo słaby okres. Gracz jest w szczególno¶ci podłamany brakiem gry w pierwszym składzie. To on był typowany do zajęcia pozycji, jak± pozostawił Keita Balde odchodz±c do Monaco, jednak ¶wietna forma Luisa Alberto i kontuzja samego zainteresowanego sprawiła, że ten po powrocie do zdrowia trafił na ławkę rezerwowych, a takie występy jak ten z Geno± na pewno nie pomog± mu w szybkim wywalczeniu sobie miejsca w podstawowym składzie Orłów.

Dodał: kubamessi / 2018.02.07; 11:59
¬ródło: własne