www.sslazio.pl

Inzaghi: Lazio było zmęczone

Simone Inzaghi po spotkaniu z Genoą przekonywał, że jego drużyna była zmęczona, jednak przy okazji skrytykował słaby występ Felipe Andersona.

- Natrafiliśmy na pewne komplikacje. Genoa zagrała takie spotkanie, które właśnie miała zagrać. Głęboko bronili, a my powinniśmy się spisać lepiej. Raz po stracie gola, udało nam się nadrobić wynik, jednak później podeszliśmy za wysoko starając się zdobyć kolejną bramkę. Jest trochę żalu po tym meczu, ale tak już jest, musimy podnieść głowy i patrzeć do przodu.

- Spotkania takie jak te się zdarzają, jednak wówczas musisz w nich chociaż remisować, nie możesz przegrywać! Wpuściłem Patrica na murawę właśnie z tą wiadomością. Jestem zły, że po wyrównaniu nie byliśmy w stanie chociaż utrzymać wyniku i przegraliśmy. Znamy nasz kalendarz, dlatego też staram się rotować w pierwszej jedenastce. Mamy przed sobą wiele spotkań w najbliższych tygodniach.

- W sobotę postaramy się grać naszą piłkę i osiągnąć korzystny rezultat. Czy obracamy się na wyniki Romy i Interu? Nie. Mogliśmy dzisiaj zagrać o wiele lepiej, ale teraz musimy rozpocząć pewne rzeczy od nowa.

- Anderson wszedł na murawę, by być piątym pomocnikiem na murawie. Chciałem zbalansować zespół. Felipe powinien spisać się lepiej, tak jak inni, jednak to zawodnik, który był 5 miesięcy po za grą i stara się dopasować.

Dodał: kubamessi / 2018.02.05; 23:57
Źródło: własne