www.sslazio.pl

Pięciu kandydatów za de Vrija

Sytuacja ze Stefanem de Vrijem ciągle nie jest wyjaśniona. Dyrektor sportowy Orłów Igli Tare kilka dni temu apelował o cierpliwość, jednak dzisiaj włoskie media podają zbliżone sylwetki kandydatów na możliwego następcę Holendera.

Na szczycie listy życzeń Igliego Tare od dłuższego czasu znajduje się Rodrigo Caio, który z transferem do rzymskiego klubu łączony jest od niemal dwóch lat. W poprzednim sezonie Brazylijczyk był bardzo bliski przenosin do Sevilli, jednak cała transakcja wysypała się na ostatniej prostej. Obecnie cena za stopera wynosi 13 milionów euro, jednak może urosnąć ze względu na spore zainteresowanie innych klubów.

Oprócz tego na liście znajdują się nazwiska Jozo Simunovicia (Celtic), Diego Reyesa (FC Porto), Ivana Marcano (FC Porto) i Nevena Suboticia (Dortmund). Za wyjątkiem pierwszego z nich, całej trójce w czerwcu wygasają kontrakty, więc będą dostępni za darmo.

Lalaziosiamonoi dodaje przy tym, że Biancocelesti monitorują sytuację pomocnika Federico Vivianiego, który w tym sezonie jest jednym z kluczowych postaci w SPAL. Umowa wychowanka Romy wygasa wraz z końcem bieżących rozgrywek, więc negocjacje kontraktowe można rozpocząć w każdej chwili.

Dodał: kubamessi / 2018.01.11; 10:04
Źródło: własne