www.sslazio.pl

Wygrana w ostatnich sekundach! Sampdoria 1:2 Lazio

Pamiętacie spotkanie z Chievo? Bardzo podobny scenariusz swoim kibicom zafundowało Lazio w spotkaniu z Sampdorią, gdy dopiero bramka Felipe Caicedo w 91 minucie przesądziła o wygranej Orłów.

Nie ma co się oszukiwać, bowiem było to słabe spotkanie Biancocelestich, a stracona bramka była pokazem bezsilności obrony, gdzie kolejny błąd popełnił Bastos (został za to zresztą karnie zmieniony w 60 minucie). W 79 minucie zamieszanie pod polem karnym wykorzystał, chyba najlepszy na boisku po stronie Lazio, Sergej Milinkovic-Savic. W 91 minucie miała miejsce jeszcze bardziej kuriozalna sytuacja, gdy piłkę w pole karne posłał Marusic, przepuścił ją specjalnie, stojący na spalonym Caicedo, na wślizgu odbił ją Immobile, po czym futbolówka odbiła się jeszcze od Viviano i wpadła pod nogi Ekwadorczyka, który wpakował ją do siatki.

Lazio po tym zwycięstwie zajmuje 5 miejsce w tabeli z dwupunktową stratą do Romy. W następnej kolejce Orły zmierzą się z Torino (poniedziałek, 21).

UC Sampdoria 1:2 S.S. Lazio

Bramki:  56` Zapata (S), 80` Milinkovic (L), 91` Caicedo (L)

Sampdoria: Viviano; Bereszynski, Silvestre, Ferrari, Murru; Barreto, Torreira, Praet (84` Verre); Ramirez (76` Alvarez); Quagliarella (69` Kownacki), Zapata.

Lazio: Strakosha; Bastos (61` Patric), de Vrij, Radu; Marusic, Parolo, Leiva (75` Caicedo), Milinkovic, Lulic (75` Lukaku); Luis Alberto, Immobile.

Dodał: kubamessi / 2017.12.03; 23:07
Źródło: własne