www.sslazio.pl

Lazio odrzuciło oferty za Alberto

Agent Luisa Alberto przyznał, że Lazio odrzuciło wszystkie oferty za jego klienta, oraz wytłumaczył nagłą przemianę Hiszpana, który stał się jednym z najważniejszych elementów w układance Simone Inzaghiego.

- Przed tym sezonem, Luis Alberto miał okazję przepracować cały okres przygotowawczy z drużyną. W tamtym roku nie miał takiej możliwości, bo wylądował w Rzymie ostatniego dnia mercato. To zawsze trudne, by bez przygotowania od razu wpasować się w drużynę i nowe rozgrywki - powiedział Alvaro Torres w rozmowie z Calciomercato.com.

- Liverpool swego czasu miał wiele ofert za Luisa, jednak zawsze do końca nie potrafił się dogadać. Na stole była między innymi bardzo korzystna propozycja ze strony Sevilli, jednak dopiero Lazio spełniło wszystkie wymagania klubu. Czy kiedykolwiek myślał o opuszczeniu Lazio? Z reguły, gdy rzeczy nie układają się nam po naszej myśli, to zaczynamy rozmyślać zmiany, jednak on ani przez moment tego nie zrobił. On ma inna mentalność, a Simone Inzaghi i Igli Tare ciągle go wspierali. Luis zaakceptował to wyzwanie, dzięki czemu Lazio odrzuciło za niego wszystkie oferty - dodał agent Hiszpana.

Dodał: kubamessi / 2017.11.10; 00:06
Źródło: własne