www.sslazio.pl

Latina kolejnym etapem dla Tounkary?

Trzeci dzień mercato, a w Lazio duży spokój. Klub czeka na oferty za Filipa Djordjevicia i kilku innych graczy i jeżeli te w końcu nadejdą, to klub dopiero ruszy na zakupy. Dzisiaj sporo mówi się o kolejnym wypożyczeniu Mamadou Tounkary.

Młody napastnik w przeciwieństwie do swoich niektórych byłych kolegów z Primavery nie potrafi rozwinąć skrzydeł i w tym sezonie nawet nie zadebiutował na boiskach Serie A. Lazio myśli zatem o kolejnym wypożyczeniu go, tym razem do występującej w Serie B Latiny. Tam wreszcie mógłby liczyć na regularne występy i więcej minut.

Oprócz tego Lazio cały czas rozmawia z Lyonem na temat transferu Filipa Djordjevicia. Na ten moment Francuzi oferują 5 milionów euro, co nie bardzo przekonuje sterników Rzymian. Blisko wypożyczenia do Wigan jest Ravel Morrison, a Alvaro Gonzalez ciągle ma nadzieję na propozycje z Europy. W przeciwnym wypadku będzie zmuszony powrócić do Ameryki Południowej.

Ofertę za Keitę i to w styczniowym okienku szykuje za to Milan. Dyrektor sportowy Rossonerich Adriano Galliani chce dać Montelli realną alternatywę dla M`Baye Nianga i proponuje wypożyczenie z prawem lub obowiązkiem wykupu za 20 milionów euro. Sam zawodnik w stolicy Lombardii miałby otrzymać 5-letni kontrakt.

Dodał: kubamessi / 2017.01.05; 09:20
Źródło: własne